Kontakt

Alla våra kunder kan få kontakt med oss dygnet runt!

Ring på 0700 – 40 44 44 knappval 3 för 

dygnet runt supporten!

 

Hör av dig

Baazgatan 12,
431 61 Mölndal
Kontor 031 – 68 25 90
Support 0700 – 40 44 44 #3

E-post: info@ekonomistyrning.se
Web: www.ekonomistyrning.se

Hitta till oss

Medarbetare på Ekonomistyrning

Martin Blohm

martin@ekonomistyrning.se
0709-408583

Christina Ryberg

christina@ekonomistyrning.se
0703-167061

Monica Larsson

monica@ekonomistyrning.se
0731-413043

Anna Widholm

anna@ekonomistyrning.se
0708-819170

Lisa Hallgren

lisa@ekonomistyrning.se
0700-384909

Mikael Runmalm

mikael@ekonomistyrning.se
0763-400400

Amelie Ryberg

amelie@ekonomistyrning.se
0709-109633

Andreas Karlsson

andreas@ekonomistyrning.se
0700-404444 

Anette Nordin

anette@ekonomistyrning.se
0723-271818 

Daniel Albrektsson

daniel@ekonomistyrning.se
0739-563221 

Fredrik Berntsson

fredrik@ekonomistyrning.se
0705-242640 

Ingrid Lindholm

ingrid@ekonomistyrning.se
0702-613064

Jessica Hjertén

jessica@ekonomistyrning.se
0768-158036

Lars-Åke Wikensjö

lars-ake@ekonomistyrning.se
0705-746345

Lena Wilson

lena@ekonomistyrning.se
0732-469883 

Pia Hultén

pia@ekonomistyrning.se
0733-312203

Ulas Altuntas

ulas@ekonomistyrning.se
0707-817989 

Victoria Ullman

victoria@ekonomistyrning.se
0736-272000

Inger Drottz

inger@ekonomistyrning.se
0709-381498

Linda Sintorn

linda@ekonomistyrning.se
0702-679496 

Laura Coxner

laura@ekonomistyrning.se
0709-162352 

Lovisa Rönbeck

lovisa@ekonomistyrning.se
0708-832059

Marta Mikulasi

marta@ekonomistyrning.se
0707-7398702

Annika Knaving

annika@ekonomistyrning.se
0706-660560 

Ing-marie Marsell

ing-marie@ekonomistyrning.se
0708-646202

Om Ekonomistyrning

Ekonomistyrning i Göteborg AB grundades 1986 och har sedan dess driftsatt och skött administrativa system. 
Vi är idag 30 glada och lyckliga medarbetare.

Vi har högsta kreditvärdighet enligt UC.
Organisationsnummer 556393-2176

Kontakta oss